12 grudnia 2018r. -Międzyszkolny konkurs matematyczny „100 działań na 100- lecie niepodległości”

Utworzono dnia 17.12.2018

W listopadzie Szkoła Podstawowa im. Generała Bronisława Kwiatkowskiego w Mazurach postanowiła uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbył się  międzyszkolny konkurs matematyczny „100 działań na 100- lecie niepodległości” dla uczniów klas 4-8. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów, doskonalenie umiejętności rachunkowych, a także budzenie nawyku współzawodnictwa. Uczniowie zmierzyli się z niełatwą materią matematyczną w postaci stu zadań. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Brało w nim udział 39 uczniów.

Laureatami zostali:

Łukasz Kaczor kl. V – MISTRZ

Klaudia Halejcio kl. VI – MISTRZ

Kinga Zimny kl.VII - MISTRZ

Szymon Olszowy kl. V

Wiktoria Gola kl. VI

Kacper Mikołajczyk kl. VIII

Paweł Mikołajczyk kl. IV

Marcin Zawada kl. V

Michał Tyburczy kl. VI

Dominika Wielgosz kl. VIII

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs matematyczny

Utworzono dnia 17.12.2018, 08:53