18 grudnia 2017r. - Palenie papierosów szkodzi wszystkim!

Utworzono dnia 20.12.2017

Ostatni etap Programu edukacji antytytoniowej pt. „Nie pal przy mnie, proszę” przeznaczony dla klas I-III został zrealizowany. W dniu 18XII 2017r. przeprowadzone zostały zajęcia  podsumowujące  zdobytą wiedzę na temat wartości zdrowia  oraz  zagrożeń wynikających  z  życia  w określonym  środowisku. Zajęcia miały charakter warsztatowy i zakończyły się wykonaniem plakatu o tematyce  antytytoniowej. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą  wiedzą oraz umiejętnościami wykorzystania jej w pracy plastycznej. Wykonane prace były kolorowe i przedstawiały ciekawie  temat. Uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wiewiórkę Wiki  w formie ciasteczek.

Dziękujemy  wszystkim uczestnikom i życzymy dużo zdrowia.

Wychowawczynie klas I-III

Palenie papierosów szkodzi wszystkim!

Utworzono dnia 20.12.2017, 17:08