20 października 2017r. - Zwiedzanie kina "Helios"

Utworzono dnia 25.10.2017

Okazuje się, że nie tylko nauczyciele, ale również rodzice i dzieci mają ciekawe pomysły na rekreację w połączeniu z edukacją. Przykładem tego może być wycieczka przedszkolaków i uczniów klas młodszych naszej szkoły do kina
„Helios” w Rzeszowie. W dniu 20 października b.r. dzieci wraz z rodzicami  i nauczycielami miały okazję zwiedzić kino od strony zaplecza technicznego. Sympatyczny pan operator  zamienił się w przewodnika, by oprowadzić, opowiedzieć i pokazać jak wygląda funkcjonowanie kina „od kuchni”. Na koniec wszyscy obejrzeli  filmy – bajki, które okazały się bardzo interesujące.

Po wyjściu z kina dzieci z wielką przyjemnością odwiedziły Centrum Zabaw „Kolorowy Świat”. Ponad dwie godziny trwały zabawy, na zjeżdżalniach, trampolinach, w basenach z piłeczkami  jak również z kolorowymi chustami.  Nie zabrakło też gorącego posiłku i napojów. Wszystkie wymienione atrakcje  sprawiły dzieciom wiele radości.

Tu należy  wyrazić wielkie uznanie dla Rady Rodziców, w szczególności jej przedstawicielki Ewy Białas za duże zaangażowanie w zorganizowanie,  naprawdę udanej wycieczki.

Danuta Popek

Zwiedzanie kina

Utworzono dnia 25.10.2017, 12:55

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.