21 grudnia 2017r. - Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Utworzono dnia 02.01.2018

21 grudnia 2017 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na „Bożonarodzeniową świąteczną kartkę”, którego celem było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia –   w tym pisanie życzeń świątecznych i wykonywanie kartek zawierających elementy wiary, kultury i tradycji chrześcijańskiej jak szopka, dzieciątko, trzej królowie, aniołki, choinki.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, zaś wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia.  Pani dyrektor pogratulowała zwycięzcom i podziękowała wszystkim za udział, zachęcając tym samym do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

A oto szczegółowe wyniki konkursu:

I miejsce – Kornelia Partyka

II miejsce – Julia Wilk

III miejsce Przemek Białas

Wyróżnienie – Aleksandra Olszowy

Prace dzieci zostały przesłane, jako świąteczne życzenia, do podopiecznych i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Górnie. Tu należy zaznaczyć, że nasza szkoła każdego roku otrzymuje również od nich piękną kartkę z życzeniami.

Danuta Popek

Galeria zdjęć konkursu plastycznego