22 marca 2018r. - Gminny Konkurs "Moja Mała Ojczyzna"

Utworzono dnia 27.03.2018

22 marca 2018r. w Woli Raniżowskiej odbył się Gminny Konkurs Wiedzy "Moja Mała Ojczyzna". Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej oraz Wójt Gminy Raniżów. Uczniowie klasy VII naszej szkoły również brali w nim udział. Uczestnicy konkursu musieli wypełnić test wiedzy o Gminie Raniżów z zakresu geografii, przyrody, historii i wiedzy o społeczeństwie. Oceną poprawności odpowiedzi uczestników zajęła się komisja w składzie: Dariusz Sobolewski - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie, Józef Ozga - emerytowany nauczyciel, Grażyna Wyka - nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie, Bożena Smolak - nauczycielka historii i języka polskiego, Łucja Majcher - nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie oraz Monika Jagodzińska - nauczycielka historii.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy tematyczne, nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki.