26 października 2017r. - Lekcja w bibliotece szkolnej

Utworzono dnia 31.10.2017

W związku z realizacją tematu „Biblioteka szkolna” uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli  w lekcji zorganizowanej w bibliotece naszej szkoły. Pani Sylwia Branas zapoznała dzieci z księgozbiorem oraz pracą bibliotekarza. Zachęcała do systematycznego wypożyczania i czytania książek. Przygotowała dwa zadania polegające na wyszukaniu odpowiednich liter i ułożeniu wyrazu biblioteka oraz  pomalowaniu zakładki do książki.  Wszystkie prace zostały zaprezentowane na tablicy bibliotecznej. Na koniec wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomiki. Okazało się, że  dzieci wyraziły duże zainteresowanie tego typu lekcją. Dlatego planowane są podobne lekcje znacznie większej bibliotece wiejskiej w Mazurach, a następnie w bibliotece pedagogicznej w Kolbuszowej.

Danuta Popek

Lekcja w bibliotece

Utworzono dnia 31.10.2017, 17:55

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.