27 stycznia 2018r. - Szkolna Zabawa Choinkowa

Utworzono dnia 26.01.2018

Tegoroczna zabawa choinkowa, która odbyła się w dniu 27 stycznia 2018 r., różniła się trochę od tych, jakie pamiętamy z minionych lat. W rolę wodzireja włączyła się pani dyrektor szkoły. Oczywiście pomagali jej wychowawcy klas. Już na wejściu do Sali przedszkolaków i dzieci klas młodszych, spotkała niespodzianka. Przepustką wejścia było odrysowanie na arkuszu papieru konturów swojej stopy i odciśnięcie pieczątki ze słoneczkiem na ręce. Główną częścią imprezy były zabawy  prowadzone przez nauczycieli.  Rozpoczęły się one od wyszukania swej odrysowanej stopy,  a następnie zabawy z balonami i wiele innych równie atrakcyjnych.

Swoje zaangażowanie w jak najlepszy przebieg imprezy wykazali też rodzice. Przygotowali ciepły posiłek – pizzę i herbatę  oraz słodki deser. Wszystkim dopisywały świetne humory, a z twarzy bawiących się dzieci nie schodził uśmiech.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę .

Choinka szkolna

Utworzono dnia 30.01.2018, 18:12