28.01.2020 r.- Podsumowanie pierwszego półrocza roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 31.01.2020

Klasyfikacja śródroczna to ważny etap pracy szkoły w zakresie oceniania i klasyfikowania uczniów. To także analiza i ocena realizacji podstawy programowej, planów pracy i kompetencji kluczowych uczniów. Dlatego też 28 stycznia 2020 r. na ogólnym spotkaniu, dyrektor szkoły mgr Renata Zawartka przedstawiła rodzicom sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczej naszej placówki, które było ściśle związane z przepisami prawa oświatowego oraz oczekiwaniami rodziców, uczniów, nauczycieli oraz jednostki samorządu terytorialnego. Najważniejsze wydarzenia przedstawia tabela.

Na zakończenie prezentacji, w toku dyskusji rodzice okazali zainteresowanie przedstawionymi danymi oraz planami na przyszłość.

Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie, życzliwe uwagi a przede wszystkim za mnóstwo serdeczności i deklaracji zgłoszonych w związku z realizacją statutowych zadań szkoły.