30 maja 2022r. - Wycieczka Kraków – Zator

Utworzono dnia 07.06.2022

W dniu 30.05.2022 r. odbyła się całodniowa wycieczka integracyjna uczniów Szkoły Podstawowej im. Bronisława Kwiatkowskiego w Mazurach oraz uczniów Szkoły Podstawowej im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej do Krakowa oraz do parku rozrywki Energylandia w Zatorze.

Zaczęliśmy od zwiedzania Krakowa. Uczniowie obejrzeli najbardziej urokliwe i zabytkowe miejsca: Wawel, Sukiennice, Rynek, Kościół Mariacki, a także słynne Okno Papieskie na Franciszkańskiej 3.

Drugim punktem wycieczki był największy i najnowocześniejszy park rozrywki w Zatorze.  Na miejscu czekało na uczniów mnóstwo atrakcji, takich jak: rollercoastery, gokarty, rozmaite wodne zjeżdżalnie, karuzele i wiele innych.

Wycieczka była świetną okazją do spędzenia czasu razem, pokonania swoich lęków. Było mnóstwo wrażeń i adrenaliny. Wyjazd zapewnił doskonałą formę integracji, a także  wspólnej zabawy z rówieśnikami i pozostanie na długo w pamięci.

Wycieczka Kraków – Zator

Utworzono dnia 07.06.2022, 20:36