6 listopada 2017r. -W podróży dookoła świata z Hubertem Budkowskim

Utworzono dnia 09.11.2017

W poniedziałek, 6 listopada 2017 r. gościliśmy w naszej szkole znanego podróżnika, fotografa i kolekcjonera egzotycznych pamiątek ze wszystkich stron świata - pana Huberta Budkowskiwego. Ten młody podróżnik już w  wieku 20 lat odbył podróż dookoła świata, a podczas kolejnych podróży zwiedził sześć kontynentów i kilkadziesiąt krajów, udowadniając, że nie ma miejsc zbyt dalekich czy niedostępnych. Podróżował różnymi środkami lokomocji - samolotem, pociągiem, balonem, na słoniu, kutrze rybackim oraz najszybszym pociągiem świata (630km/h).

Swoją prelekcją zaciekawił a także zaintrygował uczniów klas I-VII naszej szkoły, gdyż dla  wszystkich była to niesamowita, pełna bajecznych fotografii i nieprawdopodobnych historii podróż dookoła świata, uzupełniona ciekawymi filmami.

Była to także wspaniała lekcja geografii i historii, poszerzająca nasze horyzonty, zachęcająca do nauki językow obcych, ucząca szacunku dla innych kultur oraz krzewiąca tolerancję.

Spotkanie z podróżnikiem

Utworzono dnia 09.11.2017, 08:36