8 listopada 2017r. - „ Szlachetne zdrowie,nikt się nie dowie,jako smakujesz,aż się zepsujesz”

Utworzono dnia 12.11.2017

8 listopada 2017 roku uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami udali się do Ośrodka POZ  w  Mazurach .Celem tej wycieczki było przybliżenie dzieciom roli i znaczenia  pracy lekarzy, pielęgniarek i  pracowników  służby zdrowia w naszym życiu.Po placówce zdrowia oprowadziła nas p. Małgorzata Jaworska, która pracuje tu jako pielęgniarka razem z p.Elżbietą  Haltfelder. Na początku przedstawiła dzieciom potrzebę dbania o zdrowie już od najmłodszych lat, rolę prawidłowego odżywiania się i ruchu na świeżym powietrzu. Dzieci zobaczyły pomieszczenia, w których pacjenci rejestrowani są na wizytę u lekarza, gabinet lekarski, a także gabinet zabiegowy. Ten ostatni okazał się najciekawszy, ponieważ można było tu się zważyć, zmierzyć swój wzrost, a nawet ciśnienie krwi.Na koniec każdy uczestnik wycieczki otrzymał ulotki informacyjne nt dbałości  o zdrowie. Nasz pobyt zakończyła wspólna fotografia. Serdecznie dziękujemy p.Małgosi za przekazaną wiedzę i doświadczenie.

Wizyta w Ośrodku Zdrowia

Utworzono dnia 12.11.2017, 12:22

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.