9 marca 2018 r. - Wyjazd do kina "Helios" w Rzeszowie

Utworzono dnia 10.03.2018

W piątek, 9 marca, przedszkolaki i dzieci szkolne  miały możliwość obejrzenia filmów w kinie "Helios".   Przedszkolaki i uczniowie klasy I wybrali film animowany o niecodziennych przygodach pszczółki Mai, zaś uczniowie klas II-VII inspirujący i wzruszający film "Cudowny chłopak". Warto podkreślić, że "Cudowny chłopak", to film, który obejrzały już miliony ludzi na całym świecie, nie tylko ze względu na wspaniałą grę J. Roberts, O. Wilsona i J. Tremblay, ale przede wszystkim ze względu na uniwersalne i zawsze aktualne przesłanie, że "Prawdziwe piękno kryje się w sercu". Dzieci i młodzież miały także okazję, by zobaczyć kino "od kuchni" i zapoznać się z pracą ludzi związanych z dystrybucją i projekcją filmów.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, a zwłaszcza Pani Ewie Białas,  za okazaną pomoc i wsparcie finansowe.

Wyjazd do kina

Utworzono dnia 12.03.2018, 21:23

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.