22 grudnia 2023r. - Spotkanie wigilijne

Utworzono dnia 30.12.2023
           W naszej szkole przyjęło się, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia jest organizowana szkolna wigilia. Cieszymy się, że i tym razem społeczność szkolna, będąc razem, mogła przełamać się opłatkiem podtrzymując w ten sposób wieloletnią tradycję i także po raz kolejny zwrócić uwagę na uniwersalne i ponadczasowe wartości ważne w życiu każdego człowieka i społeczeństwa.
Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie na to spotkanie: pani Maria Zawada – sołtysowi wsi Mazury, paniom z KGW w Mazurach "Mazurzanie" na czele z przewodniczącą – panią Renatą Śliż, panu Czesławowi Białasowi – prezesowi OSP Mazury, ks. Czesławowi Rzeszutowi – proboszczowi mazurskiej parafii, panu Markowi Wiąckowi-emerytowanemu dyrektorowi mazurskiej szkoły i pani Lucynie Wiącek także byłej nauczycielce w Mazurach oraz Rodzicom.
Tegoroczna wigilia przebiegała nieco inaczej????. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia oraz fragmentu nagranego montażu slowno-myzycznego, który został przedstawiony 22 grudnia 2023 r. osobom zgromadzonym w sali gimnastycznej.????

Spotkanie wigilijne

Utworzono dnia 30.12.2023, 10:51