Europejski projekt eTwinning „Christmas Cards Exchange Around Europe 2023”

Utworzono dnia 03.01.2024
           W grudniu nasza szkoła przystąpiła do europejskiego projektu eTwinning „Christmas Cards Exchange Around Europe 2023”, czyli międzynarodowej wymiany kartek świątecznych.
Głównym celem projektu było uświadamianie i wzmacnianie poczucia przynależności do wspólnoty europejskiej, podtrzymywanie tradycji oraz propagowanie inwencji twórczej uczniów. Do pracy włączyli się chętni uczniowie z klas IV-VIII.
Uczniowie własnoręcznie przygotowywali kartki świąteczne oraz zredagowali życzenia w języku angielskim i niemieckim, które zostały wysłane do szkół we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Turcji i Grecji. Wkrótce otrzymali od naszych partnerów z Europy kartki z życzeniami dla wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły.
Efekty tego projektu można zobaczyć na wystawie szkolnej.
Koordynatorem projektu była pani Katarzyna Adamczyk we współpracy z panią Ewą Gromek i panem Tomaszem Lis.

Europejski projekt eTwinning „Christmas Cards Exchange Around Europe 2023”

Utworzono dnia 09.01.2024, 08:20